05307306016 info@gunlukkiralikdairev.net

Günlük Kiralık Ev Samsun Atakum

Günlük Kiralık Ev Samsun Atakum daki Dairemiz

Günlük kiralık ev Samsun Atakum da siz değerli misafirlerine konaklama hizmeti veriyor. Bütün herkesin kalabilmesi için kişi sayıları da düşünülerek günlük kiralık evler hazırladık. Kalabalık ailelerin yada gurupların konaklayabilmesi için 2+1, kişi sayısı az olan misafirlerimiz için 1+0 ve 1+1 günlük kiralık daireler hazırladık.

Günlük Kiralık Ev Samsun Atakum konumundaki dairelerimize Ana sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

[smartslider3 alias=”gunluk-kiralik-ev-samsun”]

Rasim TÜRK
Cep Telefonu
 0 ( 53* ) 7*0 60 **
 Aramak İçin Tıklayın

Günlük Kiralık Ev Samsun Daire Özellikleri

Mevki  : Atakum Cumhuriyet Mah.
İlan Numarası : 01072037
İlan Tarihi : 18.10.2018
Türü : Daire
Oda Sayısı : 1+1
Kategori : Günlük Kiralık Ev
WC Sayısı : 1
Banyo Sayısı : 1
Cinsi : Apartman Dairesi
Site İçerisinde : Hayır
Yapı Tipi : Betonarme
Bina Yaşı : 0-5
Kat Sayısı : 4
Bulunduğu Kat : 3
Isıtma Tipi : Doğal Gaz Kombi
Aidat : Hayır
Kullanım Durumu : Ful Eşyalı
Metrekare : 90 m²

Günlük Kiralık Ev Samsun Atakum da Hizmetinizde.

Günlük kiralık ev Samsun da bütün ihtiyaçlarınızı karşılayıp boşuna zaman kaybetmeyip, çok güzel zaman geçirebileceğiniz bir konumda yer almaktadır. Samsun günlük kiralık ev ihtiyacınızı en iyi imkanlar ile karşılamak istiyorsanız tercihiniz Atakum olmalı. Şehir trafiğinden uzakta, kalabalığın uğultusundan kurtulabileceğiniz bir yer Atakum. Genelde ailelerin ve nezih insanların tercih ettiği Atakum ilçesinde günlerinizin çok güzel geçtiğini fark edeceksiniz.

Günlük kiralık ev Samsun Atakum da olmasının diğer bir sebebi de, kiraların daha uygun olmasıdır. Misafirlerimizin %95’i günlük kiralık ev tutarken ilk fiyatın uygun olmasına dikkat ediyor. Bunun için müşterilerimize daha uygun fiyatlar ile hizmet sunabilmek için tercihimiz Atakum olmuştur.

Günlük Kiralık evlerin genel özelliklerinden diğeri de hepsinin temiz ve hijyenik olmasıdır. Günlük kiralık ev Samsun da, parmakla gösterilecek ve herkes tarafından öneride bulunacak ender yerlerden birisi haline gelmiştir. Konaklama sektörü üzerine bütün imkanların sunulduğu yada misafirlerine sınırsız imkanlar sağlayan firmamız da kalın.

Günlük Kiralık Ev Samsun da Konum İtibarı ile İlk Sırada Yer Alıyor.

Günlük kiralık ev Samsun da en güzel konum haline gelen ve son zamanlarda iyice gelişen Türkiş semtinde yer alıyor. Medikal Park Hastanesine yakın olan dairemize yürüme 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Hasta yakınlarının ve öğrencilerin yada küçük dairelerde oturup misafiri gelen ailelerin yardımına her daim hazırız. Samsun günlük kiralık ev hizmetini Atakum ilçesindeki en işlek ve kalabalık semti Türkiş de sizlere sunuyoruz. Ailenizle kaldığınız daireniz küçük olabilir ve şehir dışından gelen misafirleriniz için yer olmayabilir. Bu tür konularda günlük kiralık ev Samsun hizmetinden yararlanabilirsiniz. Misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayıp rahat ve güvenilir bir şekilde konaklamalarını sağlayabiliriz.

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık firmamız da Temizlik ve Hijyen Kurallarına Uyulmaktadır.

Samsun Günlük Kiralık Ev / Daire Atakum da Sizlere Hizmet Sunmaktadır. Uygun Fiyatlar ile konaklamak için bizimle iletişime geçin.

Samsun Günlük Kiralık Daire Ev  Yazlık 1+0 – 1+1 – 2+1 Uygun Fiyat Seçenekleri İle Atakum da Hizmet Veriyor. Sevdikleriniz ile Güvende Konaklayın. Temiz ve Hijyenik Günlük Kiralık Daire


admin

Samsun Günlük kiralık ev daire apart pansiyon yazlık, otel ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile karşılayıp, Temiz, Güvenilir, Hijyenik ve Lüks konaklama imkanlarından yararlanmanız için buradayız.

LEAVE A REPLY

  Samsun Günlük Kiralık Ev Konum

  Kategoriler

  Günlük Kiralık Ev Yazı Arşivi

  Samsun Günlük Kiralık Ev Açıklama

  Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 – 1+1 – 2+1 Ful Eşyalı Daireler de Sevdiklerinizle, Arkadaşlarınızla, Ailenizle Konaklama imkanı sağlar.

  YAZAR – CEO / KURUCU Ersin SEVİNDİ

  samsun günlük kiralık ev yazar

Call Now ButtonHemen Arayın