05307306016 info@gunlukkiralikdairev.net

Hakkımızda

SAMSUN GÜNLÜK KİRALIK EV HAKKIMIZDA

Samsun Günlük Kiralık Ev kurulduğu 2017 yılından bu yana günlük kiralık ev hizmetleri üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. Projelerini teker teker gerçekleştiren Samsun günlük kiralık ev, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) faaliyetlerini tamamen kendi öz kaynaklarına bağlı olarak yürütmektedir. Geçmişten gelen bilgi birikimi ve teknolojik becerileri ile diğer günlük kiralık daire firmalarına nazaran daha tercih edilen ve olumlu yönde duyulmuş bir işletmedir.

Samsun Günlük Kiralık Ev Hakkımızda Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Hakkımızda Sayfası

2017 Yılının başlarında faaliyete başlayan ve açılışını yapan günlük kiralık daire firmamız ilk başta 2 kişilik dev bir kadro ile hizmetlerini yürütmüştür. Samsun günlük kiralık ev ihtiyacı arttıkça kadrosunu yenileyen ve geliştiren iş yerimiz bugün itibari ile 18 kişi ile birlikte hizmetlerine devam etmektedir. Samsun’un yanı sıra, Amasya, Çorum, Trabzon, Ankara ve İstanbul da çalışmalarını sürdüren günlük kiralık eve bağlı şubelerin müşteri potansiyeli oturmuş ve memnuniyet oranı %99,9’a kadar yükselmiştir.

Şirketimizin merkezi, pazarlama, reklam, maliye, site tasarım, insan kaynakları birimleri Samsun Atakum ilçesindedir. Samsun günlük kiralık ev hizmetlerini yüksek güvenlikli ve son derece gizlilik ile yürütmektedir. Misafirlerin bilgileri kesinlikle 3. taraflar ile paylaşılmamaktadır. Günlük Kiralık Ev ile ilgili bütün bilgi ve donanımı elinde bulunduran firmamız rakiplerini geride bırakalı çok zaman olmuştur.

Müşterilerimizden gelen istek ve öneriler doğrultusunda hareket eden işletmemiz de eksikler desteğiniz ile tamamen ortadan kaldırılmıştır. Samsun günlük kiralık ev misafir bilgileri kesinlikle saklanmıyor. Müşteri çıkışından sonra mutlaka silinip her hangi bir bilgi kalmamasına özen gösteriyor. Misafir girişlerinin yapıldığı ekran Kolluk kuvvetlerinin güvencesi altındadır.

Günlük Kiralık Daire hizmeti veren diğer firmalar ile iyi ilişkiler içinde olan firmamız rakiplerimiz tarafından örnek alınmaktadır. Geçmişte edindiğimiz tecrübe ve deneyimler ile her gün daha iyi konaklama yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin daha fazla güvenini ve desteğini kazanarak günlük kiralık ev sektöründe öncülüğümüzü korumak.

Yeni projeler geliştirerek hem misafirlerimize hemde yeni girişimci arkadaşlarımıza yol göstermek ve yardımcı olmak.

Samsun günlük kiralık ev hizmetinde yenilikler yaratarak geçmişte olumlu yönde izler bırakmak.

 

Misyonumuz

Samsun da günlük kiralık eve ihtiyacı olan ve güvenilir konaklama yeri arayan misafirlerimizin en kısa sürede bize ulaşmasını sağlamak için buradayız.

Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi ve müşteri odaklıyız. Müşterilerimiz bizim için çok değerli.

Günlük Kiralık Daire ile ilişkili profesyonel çözümler ve geliştirmeler sunmak için çaba gösteriyoruz.

Teknoloji ile iç içe yaşayan bir toplum olarak Samsunda günlük kiralık evler ile ilgili çalışmalarımızı AR-GE ile birleştirip daha olumlu sonuçlar almak için gereken özveriyi gösteriyoruz.

  Samsun Günlük Kiralık Ev Konum

  Kategoriler

  Günlük Kiralık Ev Yazı Arşivi

  Samsun Günlük Kiralık Ev Açıklama

  Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 – 1+1 – 2+1 Ful Eşyalı Daireler de Sevdiklerinizle, Arkadaşlarınızla, Ailenizle Konaklama imkanı sağlar.

  YAZAR – CEO / KURUCU Ersin SEVİNDİ

  samsun günlük kiralık ev yazar

Call Now ButtonHemen Arayın