05307306016 info@gunlukkiralikdairev.net

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Yazlık Hizmeti

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık ihtiyaçlarınızı en güvenilir kanallar aracılığı ile karşılamak tabi mümkün. Misafirlerimizin rahat edebilmeleri ve kendilerini güvende hissedebilmeleri için gereken aksiyonlar ve önlemlerin tamamı alınmıştır. Dairelerin kapıları çelik, pencereleri PVC ve demir korunaklar ile korunmaktadır. Aileniz ile birlikte yaşayabileceğiniz bir kaç gün tatil amaçlı kullanabileceğiniz özenli ve rahat daireler ile konaklama imkanı sağlıyoruz. Samsun günlük kiralık ev imkanlarından yararlanmak için bizi hemen aramalısınız.

Daha önceki yazılarımızı okumak için Ana sayfadan konu ile ilgili makalelere göz atabilirsiniz

[smartslider3 slider=18]

Rasim TÜRK
Cep Telefonu
 0 ( 53* ) 7** 60 1*
 Aramak İçin Tıklayın

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Özellikleri

Mevki  : Atakum Cumhuriyet Mah.
İlan Numarası : 01072034
İlan Tarihi : 7.09.2018
Türü : Daire
Oda Sayısı : 1+1
Kategori : Günlük Kiralık Ev
WC Sayısı : 1
Banyo Sayısı : 1
Cinsi : Apartman Dairesi
Site İçerisinde : Hayır
Yapı Tipi : Betonarme
Bina Yaşı : 0-5
Kat Sayısı : 5
Bulunduğu Kat : 3
Isıtma Tipi : Doğal Gaz Kombi
Aidat : Hayır
Kullanım Durumu : Ful Eşyalı
Metrekare : 85 m²

Samsun Günlük Kiralık Ev Atakum da Konaklama Hizmetinin Yeni Adı

Samsun günlük kiralık ev hizmeti sizlere otellerden, pansiyonlardan, misafirhanelerden, apartlardan daha geniş evlerde konaklama imkanı sağlıyor. Tamamen sıfır eşyalar ile donatılmış ve dairelerin içinde bulunan özellikler ile daha konforlu kalabileceğiniz bir yer haline geldi. Samsun günlük kiralık daire ihtiyacınızı güvenilir firmalardan satın aldığınız sürece, sevdikleriniz ile birlikte rahatı yaşayabilirsiniz. Samsun günlük kiralık hizmetini sizlere Atakum da Medikal Park Hastanesine Yakın bir yerde sunuyoruz. Hasta yakınlarının en uğrak noktası olan firmamız da temiz ve hijyenik kuralları ilk önce gelmektedir.

Her  zamankinden daha güvenilir ve rahat olabileceğiniz dairelerimizde geçirmiş olduğunuz zamanın güzel olması için gereken özveri ve çabayı gösteriyoruz.

 

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık firmamız da Temizlik ve Hijyen Kurallarına Uyulmaktadır.

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık kullanım amaçları

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık sizlere günlük, haftalık yada aylık konaklamalarınız için oluşturulmuş ruhsatlı ve işletme belgeli firmadır. Sizler için özenle hazırlanan bu daireler de kişi sayınız 8 de olsa kalabilirsiniz. Misafirlerimizin güvenliği ve gizliliği için gerekli önlemler alınmış ve kullanıma açılmıştır. Yangın sensörlerinden tutun, yangın tüpleri, acil çıkış kapıları da bulunmaktadır.

Günlük Kiralık Evlerin Kullanım Amaçları : Samsun günlük kiralık ev daire yazlık hizmetinin verildiği firmaların kullanım amaçları aşağıda açıklayıcı bir şekilde tarafınıza sunulmuştur.

Samsun günlük kiralık ev de kalan Hasta Yakınları 

Samsun Günlük Kiralık Ev Hasta Yakınlarını Misafir Ediyor

Samsun Günlük Kiralık Ev Hasta Yakınlarını Misafir Ediyor.

Samsun hastaneler bakımından Türkiye’nin sayılı şehirlerinin arasında yer almaktadır. Çeşitli cihazların bulunduğu şehrimizde bir çok hastane bulunmaktadır. Bu hastaneler de kendi aralarında, bölümlere ayrılmaktadır. Samsun Medikal Park Hastanesine En yakın Konaklama yeri olan firmamız da hasta yakınları sık sık misafirimiz olmuştur. Memnuniyetlerini bizlere bildiren konuklarımızın oranı %99.9‘dur. Beyaz ve temiz nevresimler ile hizmet veriyor olmamız bu oranın yükselmesine yardımcı olmaktadır.

Asker Aileleri Günlük Kiralık Evler de Konaklıyor

Samsun Günlük Kiralık Ev Asker Ailelerini Misafir Ediyor.

Samsun Günlük Kiralık Ev Asker Ailelerini Misafir Ediyor.

Asker ve ailelerinin konaklamaları için firmamız geniş ve lüx daireler hazırlamıştır. Her celp döneminde yapılan yemin törenlerinin yapıldığı şehrimizde askerlerin ailelerini görebilmesi ve birlikte zaman geçirebilmesi için daireler hazırladık. Komutanları tarafından izin verilen ve aileleri gelen askerlerin evci iznine çıkabileceği yer olan Atakum da hizmet veriyoruz . Dairelerimizin geniş ve kullanışlı olması ailelerin tercihi olmamıza yardımcı oluyor. Dairelerin içinde mutfakların olması asker ailelerinin konaklama sırasında istedikleri gibi beslenmelerini sağlıyor.

Öğrenci Ailelerini Günlük Kiralık Evler de Misafir Ediyoruz

Samsun Günlük Kiralık Ev Öğrenci ve Ailelerini Misafir Ediyor

Samsun Günlük Kiralık Ev Öğrenci ve Ailelerini Misafir Ediyor

 Samsun Üniversiteler bakımından gelişmiş ve en büyük üniversitenin bulunduğu bir şehrimiz. Geniş bir öğrenci potansiyelinin bulunması şehrimizin ekonomisine katkısı çoktur. Bu yüzden öğrenci arkadaşlarımıza verdiğimiz fiyat minimuma indirilmiştir. Ailelerinin gelip evlatlarını görebilmeleri için hemde gurbette okuyup ülkemize fayda sağlayacak insanların yetişmesi için fiyat konusunda yardımcı olabiliyoruz.

Kurs Gören Memurların ve Askeri Personelin Tercihi Günlük Kiralık Evler

Samsun Günlük Kiralık Ev Askeri Personeli ve Memurları Misafir Ediyor.

Samsun Günlük Kiralık Ev Askeri Personeli ve Memurları Misafir Ediyor.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden Samsun’a gelen misafirlerin konaklamaları için hazırlamış olduğumuz daireler de göreve başlayacak olan memurlar da yer almaktadır. Polis okulu, bakanlıklar, maliye kısacası devlet memurlarının konaklama yaptığı ve en uygun fiyatlar ile tuttuğu daireler kesinlikle güvenilir ve rahattır. Bunun bilincinde olan kişiler her zaman konaklamak için günlük kiralık evleri tercih etmektedir.

İş Seyahatine Çıkanlar Günlük Kiralık Evler de Kalıyor

Samsun günlük kiralık ev iş seyahati için bulunanlara kişi sayıları kaç olursa olsun konaklama hizmeti veriyor. Şehir dışındaki firmanız Samsun da iş aldı ve sizi belirli günlerde çalışmanız için Samsun’a gönderdi. Otelde küçük odalarda kalmak istemiyorsanız günlük kiralık ev bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz konsepti ile hizmetinizdedir. 1+0 – 1+1 – 2+1 geniş ve kullanışlı daireler de kalıp işinize yakın bir yerde rahat edebilirsiniz. Zamandan tasarruf hemde daha iyi bir dinlenme ile veriminizi yükseltebilirsiniz.

Samsun günlük kiralık Daire daire özellikleri hakkındaki bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Daire Ev  Yazlık 1+0 – 1+1 – 2+1 Uygun Fiyat Seçenekleri İle Atakum da Hizmet Veriyor. Sevdikleriniz ile Güvende Konaklayın. Temiz ve Hijyenik Günlük Kiralık Daire


admin

Samsun Günlük kiralık ev daire apart pansiyon yazlık, otel ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile karşılayıp, Temiz, Güvenilir, Hijyenik ve Lüks konaklama imkanlarından yararlanmanız için buradayız.

LEAVE A REPLY

  Samsun Günlük Kiralık Ev Konum

  Kategoriler

  Günlük Kiralık Ev Yazı Arşivi

  Samsun Günlük Kiralık Ev Açıklama

  Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 – 1+1 – 2+1 Ful Eşyalı Daireler de Sevdiklerinizle, Arkadaşlarınızla, Ailenizle Konaklama imkanı sağlar.

  YAZAR – CEO / KURUCU Ersin SEVİNDİ

  samsun günlük kiralık ev yazar

Hemen Arayın