05307306016 info@gunlukkiralikdairev.net

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart Pansiyon Otel

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart Pansiyon Otel

Gezmeyi seven bir misiniz? Ya da iş için farklı farklı şehirler gezen birimi. Yada bir seyyah? Uzun bir yolculuk yaptınız? Bir şehre gelince ilk akla gelen şey nedir? Tabi ki kalacak yerin olup olmaması. Peki, sizin tercihiniz neresi… Geceliği 1000 lirayı bulan süitler mi. Yoksa bir kenar mahalle otelimi. Daha iyi bir fikrim var. Samsun Günlük kiralık ev. Evet, yanlış duymadınız. Samsun başta olmak üzere konaklama sektörünün en önemli parçası haline gelen günlük kiralık daire hizmeti her yerde her yerde yaygınlaştı.

[smartslider3 slider=”12″]

 

Daireler ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Ana Sayfa yazısına tıklayın.

 
 
Rasim TÜRK
Cep Telefonu
 0 ( 530 ) *30 ** 16
 Aramak İçin Tıklayın

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart Pansiyon

Mevki  : Atakum Cumhuriyet Mah.
İlan Numarası : 01072555
İlan Tarihi : 30.04.2019
Türü : Daire
Oda Sayısı : 1+1
Kategori : Günlük Kiralık Ev
WC Sayısı : 1
Banyo Sayısı : 1
Cinsi : Apartman Dairesi
Site İçerisinde : Hayır
Yapı Tipi : Betonarme
Bina Yaşı : 0-5
Kat Sayısı : 5
Bulunduğu Kat : 2
Isıtma Tipi : Doğal Gaz Kombi
Aidat : Hayır
Kullanım Durumu : Ful Eşyalı
Metrekare : 65 m²
 

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart Pansiyon Otel Açıklama

İl içe kasaba her türlü yerde günlük daire bulmak artık çok kolay. Doğal güzelliği, yayları ve sahili ile gezip görülecek yerler arasında bulunan Samsunda ise günlük kiralık daire başta Atakum olmak üzere her mevkinde bulmak artık oldukça kolay.

Samsunun kalbi sayılan Atakum âdeta konaklama sektörünün de gözde mekanlarından biri. Şehir merkezine yakın olması en cazip özelliklerinden birisi. İster bir seyyah olun ister bir öğrenci ya da bir doğa gözlemci. Atakum sizi istediğiniz yere götürecek bir ulaşım ağına sahiptir.

Tramvay ve sahil yolu üzerine kurulu bu ilçe konaklamak için oldukça uygun bir yer gibi görünüyor. Atakum’un merkezinde olan yerimiz ile her türlü imkâna sahip olabilirsiniz.

Çevresinde hastane, okul,   ibadethaneye olan yakınlığından günübirlik dahi olsa rahatlığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz.En önemlisi de canınız mı sıkıldı sahile yürüme ile sadece 5 dakika uzaklıkta olacaksınız.

Samsun Günlük Kiralık Ev Hizmetlerinden Yararlanmak İçin İletişim Sayfamızdan Bize Ulaşabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev

Samsun Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin Orta Karadeniz Bölümünde yer alan Büyükşehir statüsündeki şehirlerden bir tanesidir. Samsun ilinin 17 ilçesi vardır. Samsun nüfusu ise 1.348.542’dir. Samsun’un doğusunda Ordu, batısında Çorum ve Sinop illeri yer alırken kuzeyinde Karadeniz güneyinde ise Amasya ve Tokat illeri yer alır. Büyükşehir olmasından dolayı birçok imkana sahip olan Samsun ili eğitim, sağlık, kültür alanlarında da çok gelişmiş bir şehirdir. Karadeniz Bölgesi’nin başkenti olarak da anılan Samsun tarihi anlamda da Türkiye için çok büyük öneme sahiptir. 19 Mayıs 1919’da Mustafa Kemal Atatürk’ün İstanbul’dan Samsun’a giderek Kurtuluş Savaşı’nı başlatması dolayısıyla da Samsun’u yeri Türkiye için çok farklıdır. Mustafa Kemal Atatürk tarafından yeni kurulacak Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri Samsun’da atılmıştır.

 Tatil İçin En Uygun Karadeniz Şehri

 Kuzeyinde Karadeniz’in bulunmasından dolayı özellikle Karadeniz’de tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi Samsun olmaktadır. Güney illerine tatile gidemeyen Karadeniz ve İç Anadolu turistlerinin tatil şehri Karadeniz’in Başkenti olarak anılan Samsun’dur. Karadeniz Bölgesi dağların denize paralel uzandığı bu sebepten ötürü deniz derinliğinin fazla olduğu bir bölgedir. Ancak Orta Karadeniz Bölümü’nde diğer bölümlere göre dağların yüksekliği daha alçaktır. Bu durumundan dolayı ve Orta Karadeniz’in Denize girme durumunu çok daha avantajlı olması Samsun Karadeniz’in turizm merkezi olmasını da sağlar. Böylece Karadenizli turistler özellikle yaz tatillerini Samsun’da geçirebilirler.

 Samsun’da Deniz’e Girmek

 Peki Samsun turistler için ne gibi avantajlara sahiptir? Yaz aylarında Karadeniz’in diğer bölümlerine göre denizin sığlığı daha fazladır. Deniz derinliği bir anda artmaz. Daha sığ denize sahip olan Samsun Karadeniz’de tatil yapmak isteyenler için çok daha güvenlidir. Çünkü özellikle Batı Karadeniz ve Doğu Karadeniz bölgelerinde dağlar denize paralel uzandığı ve dağlar denizin hemen kıyısından başladığı için deniz derinliği fazladır. Bu bölgelerde denize girmek tehlikeli iken Orta Karadeniz’de bulunan Samsun ilinin denizi sığlığı diğer bölümlere göre daha fazladır, hal böyle olunca denize girmek burada daha avantajı zaten ve daha tehlikesizdir.

 Samsun’da Konaklama

 Peki Samsun’da tatil yapmak isteyen kişiler konaklamak için nereleri tercih edebilirler? Samsun’da konaklamak için birçok alternatif bulunur. Otel, Samsun apart, kamp alanları… Ucuz tatil için, samsun pansiyon tercih edilebilir. Ancak özellikle çocuklu aileler kendi evlerindeymiş hissi ile konaklamak isterler. Samsun apart ev konforunda konaklamak otellere göre maddi anlamda hem daha avantajlı hem de daha rahat ettireceği için Samsun günlük kiralık daire Samsun’da tatil yapmak isteyen aileler için kurtarıcı niteliğindedir. Hemen hemen konaklama yapılacak her yerde Samsun günlük kiralık ev tercih edilme oranları en yüksek yerlerdendir.

 

 Samsun pansiyon özellikle deniz kenarı şehirlerde konaklamak için alternatifler aranırken günümüz pahalılığında tatil yapmak isteyen aileler için en önemli şey uygun olmasıdır. Samsun günlük kiralık ev bu konuda tercih edilebilir. Çünkü Samsun günlük kiralık daire  sayesinde insanlar evi gibi hissedebilecekleri alanlarda konaklayabilirler. Bu yüzden de otellerden ziyade Samsun günlük kiralık daire tercih ederler. Günlük kiralık daireler ve Samsun apart sayesinde özellikle çocuk sahibi aileler çok rahat ederler. Çünkü bir otel odasında tatil yaparak yatak üstünde vakit geçirmekten çok daha avantajlıdır, bir ev konforunda tatil yapmak. Bu yüzden tatillerini evlerindeymiş hissi içinde rahat rahat geçirirler. Bütçe dostu tatil için ise konaklamada aileler Samsun apart tercih edilirken, Samsun pansiyon da alternatif olabilir.

 

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire

 

 Samsun pansiyon, Günlük kiralık daireler içinde hemen hemen bütün imkanlar mevcuttur. Eşyalı ev, 24 saat sıcak su, internet, klima, televizyon, saç kurutma makinesi, mutfak için tüm ihtiyaçlar günlük kiralık dairelerimizde mevcuttur. Konaklayacak ailelerimizin sadece yiyecek-içecek ihtiyacını karşılayarak, evden yaralanmaya başlayabilir. Bir evin ihtiyacı olan her şey Samsun günlük kiralık ev içinde bulunduğu için tatilinizi çok rahat geçirebilme şansına sahip olursunuz .

Samsun Günlük kiralık ev ihtiyacınızı karşılamak, fotoğrafları görmek ve fiyat bilgisi için Buraya Tıklayın Samsun günlük kiralık ev 

Samsun Günlük kiralık daire ihtiyacınızı karşılamak, fotoğrafları görmek ve fiyat bilgisi için Buraya Tıklayın Samsun günlük kiralık daire

Samsun Apart ihtiyacınızı karşılamak, fotoğrafları görmek ve fiyat bilgisi için Buraya Tıklayın Samsun Apart

Samsun Pansiyon ihtiyacınızı karşılamak, fotoğrafları görmek ve fiyat bilgisi için Buraya Tıklayın Samsun Pansiyon


admin

Samsun Günlük kiralık ev daire apart pansiyon yazlık, otel ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile karşılayıp, Temiz, Güvenilir, Hijyenik ve Lüks konaklama imkanlarından yararlanmanız için buradayız.

3 COMMENTS

admin

 • Mayıs 2, 2019 AT 7:13 am
 • Reply

Günlük kiralık ev ihtiyacımızı hiç sorun yaşanmadan karşıladık. Temiz ve güvenilir konaklama yeri. Aileniz ile birlikte gidebilirsiniz. Tavsiye ederim. 10

admin

 • Mayıs 19, 2019 AT 10:43 am
 • Reply

Samsun medikal park hastanesinde 15 gün dedem tedavi gördü. Çok şükür sağlığına kavuştu. Bu süreçte bize destek veren gereken kolaylığı sunan ve bizlere akraba gibi davranan samsun günlük kiralık ev ekibinize çok teşekkür ederiz. Ailem ve ben Samsun da konaklama ihtiyacı olan herkesi sizin gibi temiz insanlara yönlendireceğiz. Hakkınızı helal edin.

  admin

  • Mayıs 24, 2019 AT 11:23 am
  • Reply

  Merhaba Mesut İlker Bey,

  Hastanıza ALLAH‘tan acil şifalar dileriz. Samsun Medikal Park Hastanesi gerek doktorları ile gerekse teknolojik donanımları ile sayılı hastanelerden bir tanesi. Yanlış hatırlamıyorsam Mehmet amcayı getirdiniz ve kalp damar bölümünde tedavisi tamamlandı. ALLAH’ım bir daha göstermez İNŞALLAH. Bu süreçte sizinle birlikte üzerimize düşen yükümlülüklerimizi yerine getirdir. Samsun Günlük Kiralık Ev hizmetini vermeye başlarken 2+1 daireler hazırladık. Bunun sebebi hasta yakınlarının rahat edebilmesi oldu. Size karşı davranışlarımız içten oldu evet. Normalide o olması gerekiyordu. İnsana ALLAH yarattığı için değer verip saygı duyuyoruz.

LEAVE A REPLY

  Samsun Günlük Kiralık Ev Konum

  Kategoriler

  Günlük Kiralık Ev Yazı Arşivi

  Samsun Günlük Kiralık Ev Açıklama

  Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 – 1+1 – 2+1 Ful Eşyalı Daireler de Sevdiklerinizle, Arkadaşlarınızla, Ailenizle Konaklama imkanı sağlar.

  YAZAR – CEO / KURUCU Ersin SEVİNDİ

  samsun günlük kiralık ev yazar

Call Now ButtonHemen Arayın