05307306016 info@gunlukkiralikdairev.net

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Yazlık

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Yazlık

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık ihtiyacı son zamanlarda havaların ısınması ile biraz daha arttı. Şehir içi ve şehir dışındaki turist sayısına oranla aynı yükselmeyi gösteren konaklama sektörü misafirlerine yer bulmakta zorlanıyor. Samsun günlük kiralık daire başta olmak üzere ev ve yazlık kiralamak isteyen misafirler hem uygun fiyat hemde rahat olmasından dolayı günlük kiralık evleri tercih etmektedir. Aileleri ile otel odasında ayrı ayrı konaklamak istemeyen kişilerin tercih ettiği ve çıkış yaparken memnuniyet ile ayrılan misafirlerimizin olması ne kadar onur verici.

[smartslider3 kaydırıcı = 15]

Rasim TÜRK
Cep Telefonu
 0 ( 530 ) 730 ** 1*
 Aramak İçin Tıklayın

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Özellikleri

Mevki  : Atakum Mevlana Mah.
İlan Numarası : 01072031
İlan Tarihi : 16.08.2018
Türü : Daire
Oda Sayısı : 1+1
Kategori : Günlük Kiralık Ev
WC Sayısı : 1
Banyo Sayısı : 1
Cinsi : Apartman Dairesi
Site İçerisinde : Hayır
Yapı Tipi : Betonarme
Bina Yaşı : 0-5
Kat Sayısı : 4
Bulunduğu Kat : 3
Isıtma Tipi : Doğal Gaz Kombi
Aidat : Hayır
Kullanım Durumu : Ful Eşyalı
Metrekare : 90 m²

Samsun Günlük Kiralık Ev Fiyatlandırma ve Dairelerin Kapasitesi Hakkında

Samsun da günlük kiralık evlerin fiyatları dairelerin büyüklüğüne, kişi sayısına, dairelerde bulunan özelliklere ve erken rezervasyon yapımına göre değişiklik göstermektedir. 1+0 – 1+1 – 2+1 ve 3+1 günlük kiralık evlerin olmasındaki amacımız, sizlere seçenekler sunup daha rahat ve uygun fiyatlar ile konaklamanıza yardımcı olmaktır. Samsun günlük kiralık ev ihtiyacınızı görmeden ve bilmeden gidip, karşınıza çıkan dairede karşılamayın diye görme ve karar verme imkanı sunuyoruz. Dairelerinizi göstermeden ücretini talep etmiyoruz. Şehir dışından gelen misafirlerimizin hepsi dairelere ait fotoğrafları istemeyip direk gelmekten kaçınmıyorlar. Ancak konaklama yapacağınız dairelerin resimlerini isteyip konaklama planı çıkartabilirsiniz. Aileniz yada kalabalık grubunuz ile yola çıkmadan önce mutlaka konaklama yapılacak yerin bilgisine ulaşıp detaylı olarak araştırmanızda fayda görüyoruz. Çünkü herkes firmamız gibi ilk önce daireleri misafirlerine göstermiyor.

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Yazlık

Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Yazlık

Samsun günlük kiralık ev daire yazlık firmamız da konaklayanların %99.9’u memnun ayrılmaktadır.

Samsun Günlük Kiralık Ev Temizliği

Samsun günlük kiralık evin temizliği özenle ve hiç aksatılmadan ivedi bir şekilde yapılmaktadır. Her misafir çıkışına istinaden profesyonel temizlik ekibimiz tarafından temizlenip, nevresimleri mutlaka değiştirilmektedir. Yatak odaları insanların uyuyup dinlendiği ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken mahrem bir yerdir. Nevresimlerin mutlaka değiştirilip hijyen kurallarına uygun olarak temizliği yapılması şarttır. Bunun bilincinde ve öneminin ne kadar büyük olduğunu bilen firmamız bu konuda taviz vermemektedir. Samsun günlük kiralık ev hizmetini satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu budur.

Samsun günlük kiralık Ev Temiz ve Hijyenik konaklamanın en doğru adresi…

Samsun Günlük Kiralık Daire Ev  Yazlık 1+0 – 1+1 – 2+1 Uygun Fiyat Seçenekleri İle Atakum da Hizmet Veriyor. Sevdikleriniz ile Güvende Konaklayın. Temiz ve Hijyenik Günlük Kiralık Daire


admin

Samsun Günlük kiralık ev daire apart pansiyon yazlık, otel ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile karşılayıp, Temiz, Güvenilir, Hijyenik ve Lüks konaklama imkanlarından yararlanmanız için buradayız.

LEAVE A REPLY

  Samsun Günlük Kiralık Ev Konum

  Kategoriler

  Günlük Kiralık Ev Yazı Arşivi

  Samsun Günlük Kiralık Ev Açıklama

  Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 – 1+1 – 2+1 Ful Eşyalı Daireler de Sevdiklerinizle, Arkadaşlarınızla, Ailenizle Konaklama imkanı sağlar.

  YAZAR – CEO / KURUCU Ersin SEVİNDİ

  samsun günlük kiralık ev yazar

Call Now ButtonHemen Arayın