05307306016 info@gunlukkiralikdairev.net

Samsun Günlük Kiralık Ev Ulaşım

Samsun günlük kiralık ev ulaşımı kolay şehir trafiğinden uzak ve dinlenmek için en iyi mevkide kurulmuştur. Siz değerli müşterilerimizin günlük kiralık daire tutmasındaki amaç genelde dinlenmek oluyor.

Bunun bilincinde olarak sizlere trafik gürültüsünden ve sorunundan uzak bir mevkide evler hazırladık. Kolay ulaşım seçeneklerimiz ile dairelerimizi zorluk çekmeden bulabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek ve başka konularda bilgi almak için Tıklayın…

Samsun Günlük Kiralık Ev Ulaşım Kolaylığı Sunuyor.

Samsun günlük kiralık ev ulaşım kolaylığı sunmaya devam ediyor. Misafirlerinin zaman kaybetmeden kolayca dairelerinde istirahat etmelerini sağlıyor.

 1. Bütün toplu ulaşım araçlarına ait durakların yanı başındayız.

Samsun günlük kiralık ev toplu taşıma araçlarını kolaylıkla kullanabileceğiniz bir mevkide sizlere konaklama hizmeti veriyor. Kolaylıkla şehir içinden ve dışından gelen misafirlerimiz bize ulaşabilirler.

 • Tramvay
 • Otobüs
 • Minibüs
 • Taksi
 • Deniz Otobüsü
 • Tren
 • Dolmuş

Tramvay; Samsun’un bir ucundan diğer ucuna kadar hizmet veren toplu taşıma aracı olan tramvay durağına yürüme sadece 5 dakikalık mesafede konaklayın. Samsun günlük kiralık daire imkanlarına kolayca ve zahmetsizce ulaşın.

samsun günlük kiralık ev tramvay

samsun günlük kiralık ev ulaşım tramvay

Minibüs; Atakum Türkiş Hattı, Fakülte Hattı olmak üzere yakınımızdan geçen toplu taşıma araçlarının bir diğeri de şehir içi minibüs hattıdır. Sizlere uygun fiyatlı ve rahat seyahat imkanı sunan bu araçlara yürüme 2 ile 7 dakika arasında ulaşabilirsiniz.

samsun günlük kiralık ev minibüs hattı

samsun günlük kiralık ev minibüs hattı

Taksi; Siz değerli müşterilerimizin özel ve acil işleri için tercih etmiş olduğu taksilerin anında kapımıza ulaşması için duraklarının yakın olmasına dikkat ettik. Sizlere anlaşmalı olduğumuz taksi duraklarından daha uygun fiyatlı hizmet vermeleri için ricada bulunduk.

samsun günlük kiralık ev taksi

samsun günlük kiralık ev ulaşım taksi

Deniz Otobüsü; Daha çok gezme amaçlı deniz seyahatinden hoşlanan müşterilerimiz tercih etmektedir. Samsun günlük kiralık ev sahil şeridi olan Atakum da hizmet verdiğinden Meydan dan kalkan deniz otobüsleri ile Atakum iskelesine bu toplu taşıma aracı ile ulaşabilirler.

samsun günlük kiralık ev daire deniz otobüsü

samsun günlük kiralık ev daire deniz otobüsü

Tren; Şehirler arası hizmet veren ve devlete bağlı olarak işletilen taşıma aracı Samsun dan başlayarak bütün illere ulaşım imkanı sunmaktadır. Samsun günlük kiralık ev den Tren garına ulaşım sadece 10 dakikadır.

Dolmuş;  Şehir içinde mahalleler arasında kullanılmaktadır. Gayet ucuz ve rahat olan ulaşım türü 6 kişilik dolmuşlar ile hizmet vermektedir. Meydan dan ve ve belirli noktalardan kalkan bu araçlar ile genellikle hastanelere daha kısa sürede ulaşmak için kullanılır.

Samsun günlük kiralık ev siz değerli müşterileri için ulaşım kolaylığı sunan belirli firmalar arasında yer almaktadır. Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz zamanın değerli olduğunun farkında olarak sizlere zamandan kazandıracak imkanlar sunmaktayız.

  Samsun Günlük Kiralık Ev Konum

  Kategoriler

  Günlük Kiralık Ev Yazı Arşivi

  Samsun Günlük Kiralık Ev Açıklama

  Samsun Günlük Kiralık Ev 1+0 – 1+1 – 2+1 Ful Eşyalı Daireler de Sevdiklerinizle, Arkadaşlarınızla, Ailenizle Konaklama imkanı sağlar.

  YAZAR – CEO / KURUCU Ersin SEVİNDİ

  samsun günlük kiralık ev yazar

Call Now ButtonHemen Arayın