Menu
default banner

Ulaşım

Tramvay
Tramvat ile Ulaşım
Samsun konaklama markası olan ve sizlere günlük kiralık ev, apart otel, pansiyon, günlük kiralık daire, otel, misafirhane hizmeti veren firmamıza tramvay ile kolaylıkla gelebilirsiniz. Tramvay durağına yürüyerek sadece 7 - 8 dakikada ulaşabilirsiniz. Atakum Türkiş Tramvay durağında inerek size gönderilen konuma gelebilir ve kiralama yapabilirsiniz.
Minibüs
Minibüs ile Ulaşım
Samsun günlük kiralık ev daire konaklama merkezimizin 3 bina ötesinden Atakum Türkiş minibüs hattı geçmektedir. Samsun meydan ve Samsun shell kavşağından Atakum Türkiş konumu dahil olmak üzere başbakanlık TOKİ istikametine kadar yolculuk edebilirsiniz.
Otobüs
Otobüs ile Ulaşım
Günlük kiralık daire, Apart Otel, Pansiyon kiralamalarını yapacağınız bölgeye Otogar, Meydan, Hastaneler, Sanayi ve Kurumlardan şehir içi otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Samsun günlük kiralık ev ihtiyacınızı karşılamak için bizimle iletişime geçerek, en kolay ulaşım seçeneğini öğrenip doğru otobüse binmeniz sizin için iyi olacaktır.
Taksi
Taksi ile Ulaşım
Samsun apart otel, Pansiyon ve Günlük kiralık ev tutmak için Taksi ile gelmek istiyorsanız, ilk olarak bizden konum isteyin. Nerede olduğunuzu biliyorsanız bizi bilgilendirin. Bu sayede size en yakın taksi numarasını size ulaştırabiliriz. Samsun günlük kiralık daire konumuna en düşük fiyatlar ile ulaşmanız için gereken ne varsa yapmaya hazırız.
Call Now ButtonHemen Arayın